ANDRZEJKI

Andrzejki to idealna chwila do wróżb i zabaw tuż przed nadchodzącym adwentem.

Z tej okazji 26 listopada w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa. Jak tradycja nakazuje na imprezie andrzejkowej nie zabrakło wróżb i zabaw takich jak: przekłuwanie serca, lanie wosku, wróżba z… obierka, książka prawdę ci powie i wiele innych. Zabawy te cieszyły się ogromnym zainteresowaniem zarówno wśród starszych dzieci, jak i najmłodszych uczestników imprezy.

Najbardziej zaangażowanymi osobami podczas wieczoru andrzejkowego były uczennice z Samorządu Uczniowskiego z klasy VI – Martyna Frel, Kinga Kamola, Natalia Kot, Magdalena Kowalczyk, Amelia Sosnowska, Izabela Szczęsna i Martyna Szlendak, które pod czujnym okiem opiekunki SU pani Magdaleny Chachaj prowadziły wróżby andrzejkowe.

Muzyka, którą prezentował DJ Arrow wprowadziła biorących udział w imprezie w odpowiedni nastrój, dzięki czemu wszyscy świetnie się bawili.

Serdecznie dziękujemy za wspólną zabawę.