SPOTKANIE OPŁATKOWE

21 grudnia, tuż przed świętami Bożego Narodzenia w szkole odbyło się spotkanie opłatkowe. W prawdziwie świąteczny nastrój wprowadziła nas wspólna modlitwa, przedstawienie jasełkowe, kolędy, opłatek i życzenia. Uczniowie  z klas drugiej  i trzeciej pod kierunkiem wychowawczyń p .Marii Grobel-Wojda i p. Ewy Szymczak przygotowały „JASEŁKA”. Dzieci, przebrane za Świętą Rodzinę, pastuszków, królów, aniołki i gwiazdki przedstawiły zebranym historię Bożego Narodzenia. Po zakończeniu występu przyszedł czas na życzenia świąteczne, które złożyli Dyrektor Szkoły p. Paweł Zając oraz Przewodnicząca Rady Rodziców p. Agnieszka Jońska. Po uroczystości na sali gimnastycznej dzieci udały się do swoich klas, by złożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem.