ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W OGÓLNOPOLSKIEJ KAMPANII SPOŁECZNEJ

Chcemy kultywować jedną z najpiękniejszych tradycji – pisania kartek świątecznych – w społeczeństwie, w którym tak ważną rolę odgrywają technologie informacyjno-komunikacyjne. Przygotowane kartki rozdamy chętnym dzieciom, celem napisania życzeń świątecznych wspólnie ze swoimi rodzicami.  Prosimy, abyście wysłali je Państwo do swoich najbliższych.

Za realizowaną akcję odpowiedzialna jest p. Magdalena Chachaj wraz z Samorządem Uczniowskim.

Do udziału w kampanii zaprasza:

Fundacja Dbam o Mój Zasięg z siedzibą w Gdańsku

wraz z Partnerami.

Dlaczego wysyłanie kartek jest ważne?

Sprawiają ogromną najszczerszą radość dla odbiorcy.

To szansa by w prosty i osobisty sposób wyrazić wszystko to, co czujemy do osób najbliższych. Wysłane kartki przywołują wspomnienia i pamięć o nadawcy, za każdym razem, gdy na nie spoglądamy.

Napisane kartki pozostawiają po sobie trwały ślad, którego nie można tak po prostu wykasować. Nie potrzebujemy do tego stałego połączenia wi-fi – możemy tworzyć je w każdym miejscu, o każdej porze, angażując bliskich.

Poprzez własnoręczne nakreślenie kilku słów podkreślamy wyjątkowość osób, do których wysłaliśmy kartkę świąteczną.

Stanowią formę integracji wszystkich członków rodziny.

To dobra okazja, by uwolnić kreatywność i pomysłowość, poprawić bądź nabyć nowe umiejętności manualne.

To naprawdę łatwe !!!